Diskuse na téma FAP

Moderátorem tohoto fóra je MUDr. Jiří Cyrany z II.interní kliniky FN Hradec Králové

 

DESATERO PRO PACIENTY S FAMILÁRNÍ POLYPÓZOU SI MŮŽETE STÁHNOUT ZDE

Familiární adenomatozní polypoza

Vložil(a): Jana, 17. listopad 2009, 03:54

Dobrý den.Na nápad mého odborného lékaře z FNHK /nevím,zda mohu jmenovat?Ale určitě bych ráda,kdyžtak dodatečně doplním. / ,jsme založili stránky pro stejně nemocné lidičky nebo jejich známé,či příbuzné,aby se podělili o své zkušenosti a pocity s touto nemocí.Moc děkujeme.Jana.http://herman.svet-stranek.cz


RE: Familiární adenomatozní polypoza

Vložil: Petr Vítek, 18.11.2009 0:16

Milá Jano,

děkuji za Váš příspěvek, odkaz na Vaše stránky jsem vložil do sekce Informace pro pacienty a přechodně i na titulku. Věřím, že se tak o Vašich stránkách dozví i prostřednictvím ošetřujících gastroenterologů více nemocných. Sám na ně upozorním své pacienty s FAP.

Zdravím a přeji hodně úspěchů s Vaším projektem, v případě, že byste s některým tématem potřebovali poradit, tak jej klidně vložte do naší poradny.

Petr Vítek

RE: Familiární adenomatozní polypoza

Vložil: Jana, 4.2.2010 2:58

Dobrý den,

nejdříve Vás srdečně zdravím a jsem ráda,že jsem Vás potkala ve FNHK na workshopu,který byl opravdu moc zajímavý a super.Bylo úžasné pozorovat  vše i z jiné strany než z té "na stole".

Chtěla bych se zeptat,kolik máte v evidenci lidí s touto nemocí /FAP /?A kolik a v jakém věkovém rozmezí.

Moc děkuji za odpověď a přeji krásný den.Jana.

RE: Familiární adenomatozní polypoza

Vložil: Petr Vítek, 10.2.2010 20:47

Dobrý den,

děkuji za pozdrav, setkání s Vámi mě rovněž potěšilo. Na našem pracovišti sledujeme asi tři rodiny s výskytem FAP. Vyšetřujeme členy rodiny ve všech věkových skupinách. Kolegové v Hradci mají ovšem s problematikou FAP opravdu velké zkušenosti, což bylo názorně vidět i na zmíněném workshopu.

Srdečně zdravím a někdy na shledanou Petr Vítek