Ostatní

Průjem po jídle

Vložil(a): Martina, 7. prosinec 2011, 14:55

Dobrý den, již třetí měsíc trpím bolestmi břicha, v září jsem měla křeče, při kterých jsem se nemohla bolestmi hýbat,trpím, častou stolicí -po každém jídle, nevolností,přicho se mi nafoukne, v současné době jím jeden rohlík po částech denně, ale po každém soustu mám stejně průjem. Sono břicha poč.října v pořádku.Žlučník a slepák již před lety vyoperovaný. V souč.užívám letrox - hypothyreoza, azaprine,mestinon, helicid, prednison - myasthenia gravis. Můžou problémy být od léků? Jsem obj.na kolonoskopii koncem roku. Co dál, když bude vše v pořádku? Děkuji

RE: Průjem po jídle

Vložil: Ivana Kajzrlíková, 11.12.2011 17:29

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz. Těžko nyní soudit, co dělat, když bude kolonoskopie v pořádku. Ve Vašem případě je toto vyšetření jistě namístě a jeho výsledek bude k další diagnostice klíčový. Dále je vhodné znát výsledky krevních testů, event. i výsledek gastroskopického vyšetření k posoužení možné celiakie, event. projevů nespecifických střevních zánětů v horní části trávicí trubice atd.

Vyčkejte prosím kolonoskopického vyšetření , Váš lékař Vás bude jistě informovat o dalším postupu. Kdyby jste po vyšetření měla další dotazy, tak nás samozřejmě můžete kdykoliv kontaktovat.

S pozdravem, Ivana Mikoviny Kajzrlíková