Ostatní

nevím, co dělat

Vložil(a): Daniela, 19. leden 2017, 11:47

Dobrý den, už si nevím rady, proto se obracím na vás, neb se zdá, že pacienty nestrašíte a podáváte relevantní odpovědi. V únoru 2016 mě začalo bolet v levém podbřišku. Během následujících tří měsíců jsem absolvovala komplexní vyšetření na gynekologii včetně 20ti minutového ultrazvuku u Apolináře, na urologii včetně cystoskopie, na chirurgii - opakovaně ultrazvuky + CT. Vše negativní. Pouze vždy mírně zvýšené CRP, kolem 12, a teplota při bolestech 37,1. Byla jsem opakovaně naslepo léčena atb, což mi ovšem nepomohlo, jen mi to způsobilo candidózu jícnu, takže další léky atd. Vcelku se můj zdravotní stav spíše zhoršoval. Zkoušela jsem alternativní medicínu (Energy), chodím pravidelně na rehabilitace, docházím na psychoterapii. Vše bez výsledku, bolesti podbřišku opakovaně (vždy cca 14 dní ano, pak týden ne atd.). V říjnu mě bolesti z ničeho nic přešly, aniž by kdo určil diagnózu. Včera začaly znovu. K tomu mám cca týden stužkovitou, lepivou stolici, ale nevím, zda to souvisí. V uplynulém roce mě spíše trápily zácpy. Psychicky návrat nevysvětlitelné, ale omezující bolesti nezvládám. Všechna vyšetření mám za sebou. Kromě kolonoskopie, ale na té jsem byla před pěti lety a lékaři mi ji nyní nedoporučili, resp. se neshodli, zda podstoupit či ne. Asi pochopíte, že mně se na toto vyšetření moc nechce, lékařům už nevěřím a každého invazivního vyšetření se bojím. Poradíte mi, prosím, co mám dělat, kam jít? Nebo si mám říct, že je to jen psychické, jak všichni naznačují, a chodit s bolestmi? Děkuju za odpověď.

RE: nevím, co dělat

Vložil: Ivana Mikoviny Kajzrlíková, 25.1.2017 10:39

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz. Vaše obtíže včetně prodělaných vyšetření jsou natolik komplexní, že obtížné vyjádřit se bez fyzikálního vyšetření a pohovoru s Vámi.
Stran opakování koloskopie záleží v jak kvalitní přípravě byla koloskopie před 5 lety provedena a jaká jsou Vaše další rizika.
Je třeba vyšetření a pohovor s lékařem. I kdyby se po tom všem obtíže uzavřely jako psychického rázu, tak to neznamená, že budete chodit s bolestmi, ale lze to ovlivnit léky nebo psychoterapií.

S pozdravem, Ivana Mikoviny Kajzrlíková

RE: nevím, co dělat

Vložil: Daniela, 25.1.2017 13:46

Dobrý den, paní Kajzrlíková, vím, že odpovídat takto po internetu je obtížné, takže v každém případě děkuji za reakci. Nicméně "vyšetření a pohovor s lékařem", které doporučujete, jsem za poslední rok absolvovala nesčetněkrát. Mluvila jsem a byla vyšetřována specialisty i všeobecnými lékaři. Bohužel to k ničemu nevedlo. A zřejmě nepovede. Takže mi nezbývá, než s bolestmi žít. Ještě jednou děkuji a hezký den d.

RE: nevím, co dělat

Vložil: Krajta, 28.2.2017 9:49

Dobrý den,

pokud už klasická medicína neví , co s Vámi, zkusila bych zajít za doktorem Hnízdilem, pomohl už  mnoha lidem vyřešit jejich problémy,  neříkám, že je to spasitel, vždy se může naskytnout případ, že ani jeho pohled na věc nezabere, ale já bych to zkusila. Mudr. Jan Hnízdil se zajímá o všechno co se člověka týká, a léčí příčiny choroby , ne jenom následky, pracuje hodně s psychikou člověka, a opravdu h odně lidí i z ciziny za ním jezdí, aby jim pomohl zbavit se potíží. Zkuste si o něm něco vyhledat na internetu, abyste měla lepší představu, ale rozhodně to není klasický doktor, který jen vyšetří a napíše prášek, on vychází z celkového obrazu o člověku, a po jeho poradách se vyléčíli lidé z hodně těžkých věcí, z hypertenzí , nemocí štítné žlázy, různých bolestí, protože on dokázal najít příčinu, proč ta nemoc přišla . Jestli opravdu už nic nezabírá, tak tohle rozhodně neublíží, já věřím , že to bude na opak.

Zde je kontakt: https://www.facebook.com/MUDr.Jan.Hnizdil/?fref=ts